5/4
Luxusní rezidence id A-cero Architects

Luxusní rezidence id A-cero Architects

5. dubna 2011 v 00.00, Architekti, Design, Domy, Slavné domy a vily

Sponzorované odkazy:

Španělská architektonická společnost A-cero Architects vyprojektovala přenádhernou luxusní residenci, nacházející se na předměstí v Madridu.

Luxusní rezidence disponuje obytnou plochou o rozloze úctyhodných tisíc metrů čtverečných, ovšem oproti ostatním vilám nacházející se ve stejné čtvrti je svými rozměry jednou z nejmenších. Nutno však podotknout, že co v dané lokalitě ubírá na rozměrech, naopak přidává na luxusu.

Rezidence je vybavena těmi nejnovějšími technologiemi, nabízejí komfortní a plně funkční bydlení. Nábytek je vytvořen na zakázku, jednotlivé pokoje disponují různě barevnou výmalbou. Prosvětlenost objektu vytváří velká vstupní hala, která sousedí s prostorným salonkem, z haly se také vstupuje do obývacího pokoje.

Spodní podlaží id A-cero Architects vyplňuje kuchyně, místnost sloužící pro odkládání úklidových prostředků. V těsné blízkosti se nachází obytný prostor vyhraněný služebnictvu, jenž disponuje dvěmi ložnicemi, dvěmi koupelnami a společným obývacím prostorem.

Luxusní rezidence id A-cero Architects (http://www.homemag.cz)Luxusní rezidence id A-cero Architects (http://www.homemag.cz)Luxusní rezidence id A-cero Architects (http://www.homemag.cz)Luxusní rezidence id A-cero Architects (http://www.homemag.cz)Luxusní rezidence id A-cero Architects (http://www.homemag.cz)Luxusní rezidence id A-cero Architects (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.contemporist.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS