5/12
Levné a kvalitní kuchyně Active by Hanák

Levné a kvalitní kuchyně Active by Hanák

5. prosince 2010 v 00.00, Kuchyně, Nábytek

Sponzorované odkazy:

Rodinná společnost HANÁK NÁBYTEK, a.s. patří již několik ke světovým výrobcům kvalitního nábytku. Krédem společnosti je nabídnout kvalitu, rozmanitost a stylovost za dostupnou cenu, čímž uspokojí široké spektrum zákazníků.

Kolekce ACTIVE

Kvalitní a cenově dostupné kuchyně jsou prezentovány pod značkou Active, jejíž nabídka dokáže uspokojit nároky široké veřejnosti. Výrobková řada Active v sobě zahrnuje nejlepší možný poměr mezi kvalitou a cenou, doprovázený tradičním rukopisem firmy HANÁK.

Produktová řada Active se neorientuje pouze na výrobu kuchyní, v nabídce této řady se nachází i nábytek do ložnic a obývacích pokojů.

Levné a kvalitní kuchyně Active by Hanák (http://www.homemag.cz)

Přednosti kolekce Active

Produktová řada kuchyní Active nabízí možnost využití systému tlumení, díky kterému bude chod tichý a plynulý. Skříňky i zásuvky s tlumícím systémem zaručí tichý provoz domácnosti, tlumené dojezdy, dlouhodobou životnost nábytku a zánovní vzhled i po několika letech. Zásuvky s integrovaným tlumením navíc disponují nosností s garancí 65 kg, tudíž jejich prostor můžeme patřičně využít.

Starost o životní prostředí se projevuje v používaných výrobních materiálech a technologických postupech, které nemají nežádoucí vliv na lidské zdraví. Speciální technologie zpracování** nábytku** zamezuje únik volných formaldehydů do prostředí, čímž nezatěžuje přírodu ani lidské zdraví.

Také bezpečnost hraje při výrobě kolekce Active velkou roli. Police jsou zabezpečeny speciálními zámky, které slouží proti možnému vypadnutí nebo sesutí. S tím souvisí i tloušťka korpusů skříněk, které jsou vyrobeny z materiálu o síle 18 mm. Pevnost a vysoká odolnost korpusů skříněk je docílena díky speciálním lisům, ve kterých je konstrukce nábytku fixována pevným spojením.

Nesmírně důležitým prvkem je design, který jde ruku v ruce především s povrchovou úpravou dvířek. Skříňky kuchyní Active disponují absolutně hladkým povrchem, který přispívá k celkové kráse kuchyně.

Kvalita materiálu je také rozhodujícím prvkem, který přispívá k finálnímu vzhledu kuchyní. Toho si je společnost HANÁK vědoma a materiál nakupuje v ČR nebo ve vyspělých zemích Evropy. Kompletní kvalita kuchyní Active by Hanák je deklarována certifikátem, obdrženým státní zkušebnou.

Levné a kvalitní kuchyně Active by Hanák (http://www.homemag.cz)Levné a kvalitní kuchyně Active by Hanák (http://www.homemag.cz)Levné a kvalitní kuchyně Active by Hanák (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.active-kuchyne.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS