23/10
Stylový konferenční stolek BaitaDesign: Úctyhodný minimalismus

Stylový konferenční stolek BaitaDesign: Úctyhodný minimalismus

23. října 2010 v 00.00, Nábytek, Obývací pokoje, Stoly a stolky

Sponzorované odkazy:

Jednoduchost, minimalismus a hladké linie, to jsou prvky, které hýbou současným interiérovým designem. Tento styl se objevuje nejen v podobě řešení a stylu interiéru, ale také v jeho vybavení.

Elegantně řešený konferenční stolek Loop pochází z brazilské dílny BaitaDesign a splňuje všechny výše uvedené trendy dokonale. Je zdárným důkazem toho, že v jednoduchosti lze opravdu najít výjimečnou krásu a nevšední design.

Detailnost tkví v křehké smyčce – spirále, jenž jakoby balancuje v prostoru a vytváří dvě samostatné desky. Odkládací plocha disponuje nevelkým prostorem, což je v podobě konferenčního stolku pouze velkým plusem. Deska konferenčního stolku by měla sloužit pouze k odkládání dálkového ovladače, televizního programu nebo skleničky s nápojem. Vše ostatní je zbytečností a kazí dokonalý vzhled.

Stylový konferenční stolek BaitaDesign: Úctyhodný minimalismus (http://www.homemag.cz)Stylový konferenční stolek BaitaDesign: Úctyhodný minimalismus (http://www.homemag.cz)Stylový konferenční stolek BaitaDesign: Úctyhodný minimalismus (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.baitadesign.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS