17/8
IKEA přeje dobrá jitra, novinkou je skříň PAX / Ložnice

IKEA přeje dobrá jitra, novinkou je skříň PAX / Ložnice

17. srpna 2010 v 00.00, Ložnice, Nábytek

Sponzorované odkazy:

Podzim se blíží mílovými kroky, a pro nemalou část z nás se už opět vše vrátí do pracovního normálu. Volnější režim v letních měsících se pomalu změní na naši rutinu, což někomu vyhovuje více, někomu přirozeně zase méně. V obou případech si však můžeme tuto změnu období a tím pádem také pravděpodobně vašeho životního stylu zpříjemnit. Švédská společnost IKEA, patřící mezi nejoblíbenější a nejvíce prosperující prodejce nábytku na českém trhu, k tomuto účelu představila svou novou skříň PAX s posuvnými dveřmi, se kterou vám slibuje usnadnit vaše ranní rozhodování, jak jen to bude možné.

IKEA: Skříň PAX a komody MALM

Šatní skříně jsou velmi důležitým kusem nábytku v každé domácnosti. Vhodné uspořádání vnitřního prostoru skříně totiž velmi často zjednoduší natolik nesnadnou činnost, jakou výběr toho správného oblečení bezesporu je. Důležitou vlastností každé šatní skříně je pak přehlednost, uspořádanost. Dobře uskladněné kusy oděvu, které jsou vždy po ruce, vám ušetří spoustu chvil, které můžete strávit v posteli. Tímto pochopitelně výčet charakteristik této nové šatní skříně IKEA nekončí. Šatní skříň ze série PAX společnosti IKEA disponuje posuvnými dveřmi MALM, které jsou ideální do prostorů, které nejsou zrovna dvakrát největší.

Šatní skříň PAX s posuvnými dveřmi MALM stojí 11 990 Kč. A jak je u společnosti IKEA zvykem, na veškeré výrobky ze sérií PAX a KOMPLEMENT poskytuje záruku trvající po celé jedno desetiletí. Další výrobky určené do ložnice obsahuje přiložený leták. Nás zaujala především komoda MALM se čtyřmi zásuvkami, která je stejně jako šatní skříň PAX vyrobena z březové dýhy, a tak v interiéru budou společně dobře vypadat. Komodu ze stejného materiálu můžete pořídit také v menším provedení, které sestává ze tří zásuvek. Cenově se komody společnosti IKEA pohybují kolem 2500, respektive 2000 Kč.

IKEA přeje dobrá jitra, novinkou je skříň PAX / Ložnice (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.ikea.com/cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS