13/8
Křeslo a taburet: Luxus jménem Dropi and Dogg

Křeslo a taburet: Luxus jménem Dropi and Dogg

13. srpna 2010 v 00.00, Křesla a sedací soupravy, Nábytek

Sponzorované odkazy:

Exkluzivní a ultra moderní nábytek dokáže vnést do interiéru zvláštní kouzlo, které přitahuje nejeden lidský pohled.

Islandský designér, Einar Ólafsson, navrhl velmi vkusný nábytkový – sedací set, který se skládá z pohodlného křesla a taburetu. Ólafsson několik let působil na moderní scéně designového nábytku, tudíž není divu, že veškeré zkušenosti vtěsnal do souboru, který se dokáže ztotožnit s každým interiérem.

Dropi and Dogg, to je název moderního sedacího souboru, který je vytvořen z luxusní polyuretanové pěny doplněné březovou překližkou. Přední nohy křesla jsou vyrobeny z oceli, unikátnost je dána nadčasovým tvarovým zpracováním. Polštáře, výplň křesla a taburetu, jsou vyrobeny ze dvou druhů polyuretanové pěny, v různých barevných tkaninách.

Křeslo disponuje následujícími rozměry: šířka 65 cm, hloubka 80 cm, výška opěradla 43 cm, celková výška 87 cm, celková hmotnost 23 kilo. Taburet je široký 50 cm, hluboký 62 cm, vysoký 37 cm a váží 7 kilo.

Křeslo a taburet: Luxus jménem Dropi and Dogg (http://www.homemag.cz)Křeslo a taburet: Luxus jménem Dropi and Dogg (http://www.homemag.cz)Křeslo a taburet: Luxus jménem Dropi and Dogg (http://www.homemag.cz)Křeslo a taburet: Luxus jménem Dropi and Dogg (http://www.homemag.cz)Křeslo a taburet: Luxus jménem Dropi and Dogg (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://padstyle.com/…lafsson/2652

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS