30/7
Originální nástěnné hodiny z vinylu

Originální nástěnné hodiny z vinylu

30. července 2010 v 00.00, Hodiny

Sponzorované odkazy:

Zdrojem času jsou hodiny, které se nacházejí téměř v každém interiéru, a to hned v početnějším množství či různých typech. Některé interiéry disponují hodinami analogovými, jiné naopak modernějšími, digitálními. Také styl, tvar i materiálové provedení je různé, záleží na vkusu každého z nás.

S originálním nápadem přišel estonská designér Pavel Sidorenko, který vytvořil sérii hodin, pro něž byly základním materiálem desky z vinylu. Nejenže se jedná o originální dekoraci domu, ale svojí koupí hodin z vinylu, také přispíváme k ochraně přírody.

Perfektní příklad toho, jak se nepotřebné a nevyužité předměty dají dokonalé zpracovat věci nejen v užitečné, ale také designově dokonalé. V nabídce jsou různé motivy zahrnující vybavovací domácí předměty, zvířenu, módní doplňky, abstraktní vzory nebo městečka.

Originální nástěnné hodiny z vinylu (http://www.homemag.cz)Originální nástěnné hodiny z vinylu (http://www.homemag.cz)Originální nástěnné hodiny z vinylu (http://www.homemag.cz)Originální nástěnné hodiny z vinylu (http://www.homemag.cz)Originální nástěnné hodiny z vinylu (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://freshome.com/…inyl-records

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS