8/7
Elegantní postel s ventilačními nebesy

Elegantní postel s ventilačními nebesy

8. července 2010 v 00.00, Ložnice, Nábytek

Sponzorované odkazy:

Nizozemská společnost Evening Breeze představila svůj nový produkt v podobě komfortní postele, která vedle vysokého pohodlí nabízí i příjemné osvěžení.

Tato elegantní postel s nebesy disponuje ventilačním systém, který je možné automaticky nastavit. Dle svých potřeb si uživatel nastaví teplotu vzduchu, čímž si vytvoří mikroklima ideální pro svůj spánek. Ideální ventilátor je praktický především v letních horkých měsících nebo naopak v chladných zimních nocích.

Větrací systém má velmi tichý chod, tudíž v době spánku neruší své majitele, kteří mohou v klidu a příjemném klima odpočívat. Chlazení funguje na principu bedspace, v prostoru se může spát při otevřeném okně, tudíž si vychutnáme zdravý a čerstvý vzduch při ovlivnitelné teplotě.

Ventilátor je na dálkové ovládání, což představuje jednoduchou a snadnou manipulaci i v době, kdy jste hodně ospalí. Oproti klasické klimatizaci šetří tento systém až 60% nákladů na energii, pokud tedy opomeneme vysokou pořizovací cenu, tak se jedná o ekologicky efektivní přístroj.

Elegantní postel s ventilačními nebesy (http://www.homemag.cz)Elegantní postel s ventilačními nebesy (http://www.homemag.cz)Elegantní postel s ventilačními nebesy (http://www.homemag.cz)Elegantní postel s ventilačními nebesy (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://freshome.com/…ation-system

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS