15/6
LACEV-MOBILACEV, to je nábytek s tváří

LACEV-MOBILACEV, to je nábytek s tváří

15. června 2010 v 00.00, Koupelny

Sponzorované odkazy:

Italská společnost LACEV-MOBILACEV SRL se zaměřuje na výrobu výrazného a dřevěného koupelnového nábytku. Kompletní koupelnové sety zahrnují nejen samostatné nábytkové skříňky, ale také sanitární keramiku a doplňky.

Nabídky společnosti LACEV-MOBILACEV SRL zahrnuje rozmanité designové styly kolekcí, s širokou nabídkou použitých materiálů a struktur. Vybírat můžeme z nábytku lesklého, matného, lakovaného, moderního, venkovského, nadčasového nebo tradičního. Mramorové desky mohou být vyplněny keramickým i skleněným umyvadlem, skříňky disponují nekonečnou škálou barevných struktur a doplňky vhodně doprovázejí celkový styl setu.

Většina modelů nábytku disponuje prvky připomínající období klasicismu, jež se vyznačuje zakřivenýma nohama, vlnitými tvary, sítotiskem a celkovou klikatostí. V nabídce však nalezneme i modely, které plnohodnotně kopírují současný moderní design a nadčasové prvky.

Ačkoliv je podoba jednotných setů naprosto odlišná, disponují všechny modely vysokou kvalitou, dlouholetou tradicí, stoprocentním servisem a maximální bezpečnosti při používání.

LACEV-MOBILACEV, to je nábytek s tváří (http://www.homemag.cz)LACEV-MOBILACEV, to je nábytek s tváří (http://www.homemag.cz)LACEV-MOBILACEV, to je nábytek s tváří (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://freshome.com/…ev-mobilacev

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS