22/10
Skleněné obklady Glassdecor: Tak trochu jiné puzzle

Skleněné obklady Glassdecor: Tak trochu jiné puzzle

22. října 2009 v 00.00, Koupelny

Pokud Vás již omrzeli klasické koupelnové obklady a dlažba, můžete se nechat inspirovat skleněnými dlaždicemi, které na trh uvedla španělská společnost Glassdecor, specializující se právě na skleněné obklady.

Koupelnové obklady tak trochu připomínají skládačku puzzle; jednotlivé dílky do sebe navzájem dokonale zapadají. Většina dekorů je inspirována přírodou. a obrázcích se objevují motivy květin, moře, stromů či ovoce.

Absolutním hitem jsou 3D vzory, které disponují dech beroucím pohledem a do prostoru vnesou netradičnost, luxusnost a originalitu. Netradičním pojetím oživení koupelny se nechejme inspirovat obrázkovou galerií, která mluví sama za sebe.

Skleněné obklady Glassdecor: Tak trochu jiné puzzle (http://www.homemag.cz)Skleněné obklady Glassdecor: Tak trochu jiné puzzle (http://www.homemag.cz)Skleněné obklady Glassdecor: Tak trochu jiné puzzle (http://www.homemag.cz)Skleněné obklady Glassdecor: Tak trochu jiné puzzle (http://www.homemag.cz)Skleněné obklady Glassdecor: Tak trochu jiné puzzle (http://www.homemag.cz)Skleněné obklady Glassdecor: Tak trochu jiné puzzle (http://www.homemag.cz)Skleněné obklady Glassdecor: Tak trochu jiné puzzle (http://www.homemag.cz)Skleněné obklady Glassdecor: Tak trochu jiné puzzle (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://freshome.com/…athroom-look

Doporučujeme

Home nábytek nabízí kvalitní relaxační křesla - lenošky do každé domácnosti.

Ceny plynu se stále zvedají a úspora v nedohlednu.

Chcete odebírat levný plyn? Pak proveďte srovnání cen plynu jednotlivých dodavatelů a zjistěte, který dodavatel levný plyn opravdu dodává.

U nás si vyberete nejlepší elektrické ruční nářadí.

Doporučujeme stránky našich partnerů:

Moderní byty Praha jsou pro vás to pravé.

Moderní byty Praha jsou pro vás to pravé.

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS