3/10
Pohovka Luna: Edgar Blazona se vrací k nadčasovým výtvorům let šedesátých

Pohovka Luna: Edgar Blazona se vrací k nadčasovým výtvorům let šedesátých

3. října 2009 v 00.00, Křesla a sedací soupravy

Sponzorované odkazy:

Americký designér Edgar Blazona pracoval čtrnáct let v oblasti navrhování a výroby moderního nábytku, aby se následně rozhodl zúročit své zkušenosti ve vlastní firmě. Ta nese název 2modern, respektive TrueModern, a vznikla v roce 2005. Nejrepre­zentativnějším dílem této společnosti je aktuální kousek s názvem Luna Sofa, jež výrazně čerpá z odkazu šedesátých let dvacátého století.

Pohovka Luna svým vzhledem i zpracováním odpovídá takzvanému klasickému dánského designu. Působí tedy elegantně, ale přesto moderně, což ostatně byl cíl autora této práce, samotného Blazony, jehož společnost realizaci pohovky Luna pochopitelně zaštítila. Střízlivý design podtrhuje jedinečnost nadčasových vlivů, které se urodily v na bohaté událost zásadním období šedesátých let.

Tato pohovka Edgara Blazony disponuje odnímatelnými polstrovanými sedátky i opěradly a stojí na dřevěných či kovových nohách. Na trhu je k dostání v celkem pěti barvách, a sice tmavošedé, čokoládové, cínové, bílé a khaki. Pakliže si potrpíte na podobně klasicistní počiny, rozhodně věnujte pohovce Luna pozornost.

Pohovka Luna: Edgar Blazona se vrací k nadčasovým výtvorům let šedesátých (http://www.homemag.cz)Pohovka Luna: Edgar Blazona se vrací k nadčasovým výtvorům let šedesátých (http://www.homemag.cz)Pohovka Luna: Edgar Blazona se vrací k nadčasovým výtvorům let šedesátých (http://www.homemag.cz)Pohovka Luna: Edgar Blazona se vrací k nadčasovým výtvorům let šedesátých (http://www.homemag.cz)Pohovka Luna: Edgar Blazona se vrací k nadčasovým výtvorům let šedesátých (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://2modern.com/

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS