30/11
Pomozte svému dítěti se rozvíjet!

Pomozte svému dítěti se rozvíjet!

30. listopadu 2017 v 11.45, Bytové doplňky

Přemýšlíte o tom, jak pomoci svému dítěti se rozvíjet? Chcete, aby ve škole nemělo žádné problémy díky inteligenci, kterou vlastně získalo zábavnou hrou? Pojďme se podívat na to, co pomůže vašim ratolestem se bavit a zároveň učit.

Projektivní myšlení zábavnou formou

Co zkusit kupovat dítěti jako hračky stavebnice? Díky nim potom zvládne lépe logické úlohy a začne se zlepšovat i při pracovních činnostech, přeci jen určitá zručnost při stavbě stavebnice znát bude. Jakmile si malý stavitel uvědomí, jak na sebe správně díly pasují, dokáže lépe myslet v souvislostech, což je věc, kterou ho ve škole často nenaučí. Díky vám ji však dokáže pochopit klidně už v batolecím věku.

Tip: Já osobně bych z prodejny Hračky Pavouček vybral stavebnici Malý technik motorka či jiný dopravní prostředek.

Škola hrou

Pro menší školáčky už je lepší nakoupit i nějaké deskové hry, s nimiž si budou moci utužovat znalosti. Různé znalostní kvízy pro děti či hry s pokládáním otázek na různá témata velmi pomohou malé hlavě utřídit vše, co se dozvěděla ve školních lavicích.

Tip: Vědomostní kvíz V kostce! Zvířecí rodiny je jistě vyváženou volbou mezi učením se a zábavou od e-shopu Hry a Deskovky.

Já na to přijdu!

Velmi dobrou pomůckou pro rozvoj jsou i hlavolamy pro děti. Vyžadují logické myšlení, schopnost provést vymyšlené kroky a nutnost si některé věci pamatovat. Pro menší trochu nudná Rubikova kostka není jediným možným hlavolamem, který lze pořídit. Děti více ocení vizuálně zajímavější a o něco jednodušší výzvy, nad kterými nemusí strávit celé hodiny, než na ně přijdou.

Potřeby pro miminka

Není třeba udělat z vaší ratolesti chodící encyklopedii. Děti mají často rády hračky v podobě postaviček z filmů a pohádek, jež sledují. Koupě takové hračky jistě doma vyvolá vlnu nadšení. Podívejte se na i na potřeby pro miminka a vyberte přesně to, co potřebujete. Třeba body se srdíčkem a nápisem máma od Baby Daniel je skutečně roztomilý dárek jak pro miminko, tak pro vás.

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS