4/4
Jak na jarní vyladění interiéru?

Jak na jarní vyladění interiéru?

4. dubna 2017 v 00.00, Bytové doplňky, Design

Sponzorované odkazy:

Jaro už je v plném proudu a venku to mnohdy vypadá spíše na léto, než počátek jara. Tak proč si nezpříjemnit jarní ladění bytu či domu v rámci úklidu obnovou zdí?

Ne, nemusíte hledat řemeslníky a začít chystat interiér na malování. Úplně vám postačí krásné obrazové tapety, které letos dnes frčí. A tyhle prima kousky stojí opravdu za to!

vliesová tapeta Bonia

vliesová tapeta Bonia

Obrazová tapeta Bonia

Decentní tapeta s jemným a řídkým vyobrazením bambusu a jemně vyvedených vzorů listů rostlin džungle. Tapeta je vyrobena z vliesu, a má rozměry rozměr 420 × 270 cm, dodává se šest dílů šířky 70 cm (rozměr i poměr stran lze na požádání upravit, stejně tak jako barvy). Vliesová tapeta je omyvatelná, barevně stálá a prodyšná s jednoduchou údržbou, snadno se aplikuje i odstraňuje. Vyjde vás na 7.986 Kč (s DPH). Další obvyklé rozměry tapety jsou šířka 2,7 m x výška 2,7 m za 6.655 Kč, nebo šířka 1,5 m x výška 2,7 m za 3.993 Kč.

tapeta Jungle

tapeta Jungle

Jungle

Výrazná a osobitá tapeta s jasným vyobrazením vyvedených vzorů listů rostlin džungle. Vliesová tapeta, která je stálobarevná, omyvatelná a lehce se s ní manipuluje při aplikaci na zeď. Ano odstranění není problém. Tapeta má rozměry rozměr 420 × 270 cm, dodává se šest dílů šířky 70 cm (rozměr, barva a poměr stran lze na požádání upravit). Jungle tapeta má cenu 7.986 Kč (s DPH). Zvolit lze i další rozměry jako šířka 2,7 m x výška 2,7 m za 6.655 Kč, nebo šířka 1,5 m x výška 2,7 m za 3.993 Kč.

zelenkavá tapeta Hoa

zelenkavá tapeta Hoa

Obrazová tapeta Hoa

Příjemná zelenkavá vliesová tapeta s kolekce Jungle, s jemně vyvedeným rostlinným vzorkem a pruhy. Vlies je materiál, který nevyžaduje žádnou údržbu, je totiž omyvatelný, barevně stálý a prodyšný. Má velmi snadnou aplikaci na zeď a stejně ta odstranění z ní. Hoa má rozměry rozměr 420 × 270 cm, dodává se šest dílů šířky 70 cm (rozměr i poměr stran lze na požádání upravit, stejně tak jako barvy). Tento rozměr vás vyjde na 7.986 Kč (s DPH). Další obvyklé rozměry tapety jsou šířka 2,7 m x výška 2,7 m za 6.655 Kč, nebo šířka 1,5 m x výška 2,7 m za 3.993 Kč.

veselá tapeta Ananas

veselá tapeta Ananas

Tapeta Ananas

Je hodně štavnatý kousek, který září jarem a létem s rozmarnou veselostí. Tahle vliesová tapeta s plody ananasu bude prima změnou v interiéru. Vliesové tapety jsou snadné na údržbu, jsou totiž omyvatelné stálobarevné a prodyšné. Snadno se s nimi manipuluje, dobře se aplikují na zeď i sundávají ze zdí. Ananas lze mít o rozměrech rozměr 420 × 270 cm, dodává se šest dílů šířky 70 cm (rozměr i poměr stran lze na požádání upravit, stejně tak jako barvy) za cenu 7.986 Kč (s DPH). Další možností je Ananas o šířce 2,7 m x výšce 2,7 m za 6.655 Kč, nebo o šířce 1,5 m x výšce 2,7 m za 3.993 Kč.

Celou unikátní Jungle kolekci najdete na eshopu Walone.cz.

Úvodní foto: tapeta Periwinkle

Zdroj foto: Walone

Autor: Pavla Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS