24/2
Měřte čas betonově

Měřte čas betonově

24. února 2017 v 10.00, Bytové doplňky, Design, Hodiny

Sponzorované odkazy:

Náš život odtikávají hodiny. Na určitou hodinu chodíme do práce, děti do školy, všichni do kina, či na schůzky. Odměřuje se čas televizního a rozhlasového vysílání. Tak měřte čas stylově – měřte jej betonově!

Ano, betonové hodiny jsou v současnosti stylovou novinkou designu a vybavení interiérů. Jejich pachatelem je český designér Jakub Velinský. Jeho betonové hodiny si můžete pořídit v jednom z osmi typů – s jedním číslem a různými barevně i pojetím ztvárněnými ručičkami.

Jeho betonové hodiny následovaly po boomu betonových svítidlech. Ta se dostala mezi 5 TOP produktů v soutěži o nejzajímavější bytové doplňky na veletrhu Design nábytek. Betonový, respektive industrální design je dnes velmi módní. A betonové hodiny Jakuba Velinského jsou vyrobeny ze surového pohledového betonu, doplněného jednoduchou linií různě barevné ručičky i stylové vyvedení jedné číslice.

Hodiny mají všechny rozměry 30×30 cm na výšku a šířku, váží 1,38 kg a v průměru měří 30 cm. Jsou vybaveny německým strojkem, pověsit je lze za plastový výlisek na zadní straně hodin ideálně na šroubek – vrut se zapuštěnou nebo půlkulatou hlavou, který ale není součástí balení.

Betonový kulatý základ je doplněn aluminiovou ručičkou a jednou vyřezanou číslicí 3. Celé pojetí hodin má svoji krásu, neotřelé kouzlo, a zapojení do bytového interiéru jej činí originálním užitným prvkem – betonovým měřičem času. Beton dnes skutečně jede!

Zdroj foto: Designbuy.cz

Autor: Pavla Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS