5/10
Časoměřidlo jak má být? Vsaďte na originalitu s Bold!

Časoměřidlo jak má být? Vsaďte na originalitu s Bold!

5. října 2016 v 15.00, Bytové doplňky, Design, Hodiny

Sponzorované odkazy:

Měření času nemusí být nuda! Může být trendy, zábavné, vkusné a originální. A minimalistické. Jako náš tip pro vás!

Skandinávské produkty jsou všeobecně známy svým jednoduchým pojetím, hladkými liniemi a vkusným barevným laděním. Není tomu jinak ani v případě hodin Bold, jež nabízí značka Normann Copenhagen dle návrhu švédského designéra Jonase Wagella.

Minimalistické časoměřítko Bold

Jejich hodiny jsou skutečnou ukázkou minimalismu. Přitom jsou flexibilní a v takovém designu, že je lze umístit u vás doma doslova kamkoli – mohou zdobit halu, obývací pokoj, kuchyni či pracovnu. Hodiny jsou lehoučké, hliníkové, hladké, a přitom hravé. Mají takový šmrnc, že pozvednou jakýkoli prostor na vyšší level.

V jednoduchosti je síla – přímo Boldovská

Jednoduché Boldovky mají svůj osobitý výraz, a hliník je doplněn barevnými ručičkami, jež evokují ve vás pocit jakoby se hodiny vznášely. Příjemně oblé tvary s typicky severským stylem jsou elegantním stylem tohoto pro firmu tak příznačného průmyslového designu. Hodiny mají průměr 350 mm a dánská značka Normann Copenhagen je nabízí ve třech barevných provedeních (bílá, šedá a petrolejová) za příjemných 1690 Kč s DPH.

Vyrobeno v Dánsku

Dánskou značku Normann Copenhagen založili v roce 1999 Jan Andersen a Poul Madsen v touze na trh dodat originalitu a odlišnost. Mají na svém kontě celou řadu stylových kousků (konkrétně téměř čtyřicítku).

Se švédskou originalitou

Švédský designér Jonas Wagell je původem grafickým designérem a projektovým manažerem. Pak si splnil sen o práci produktového a interiérového designéra. Je absolventem studia nábytkového designu a interiéru na Konstfack University College, a nyní velmi úzce spolupracuje právě se značkou Normann Copenhagen.

Co na jejich spolupráci a časoměřící kousky říkáte?

Zdroj foto: DesignBuy

Autor: Pavla Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS