5/4
Originální zahradní křesla vám zpříjemní život

Originální zahradní křesla vám zpříjemní život

5. dubna 2014 v 00.00, Zahradní nábytek, Židle

Sponzorované odkazy:

Jaro se nám již ukázalo v plné síle a hned se začaly plnit zahrádky. Hezké počasí totiž znamená začátek sezóny grilování, odpočinku na zahradě a užívání si v přírodě, na což je třeba se však připravit a případně nakoupit nový zahradní nábytek, zvláště pokud ten starý již neodpovídá vašim představám. Pokud byste chtěli opravdu originální křesla, která váš soused rozhodně nemá, připravili jsme si pro vás článek o vybraných židlích na zahradu, která by vám mohla být inspirací.

Ekologické křeslo Loll’s 4 Slat Adirondack

Začněme rovnými a jednoduchými tvary, to je totiž trend posledních let a zdá se, že jen tak nezmizí. Proto jsme si pro vás připravili křesla zvaná Loll’s 4 Slat Adirondack. Kupodivu jsou sedačky vyrobené z recyklovaného plastu, takže se pyšní velmi nízkou hmotností. Do prodeje šlo hned devět barevných provedení a za příplatek jste k sadě ještě obdrželi stoličku pod nohy. Efektivní a levné řešení zahradního nábytku.

Křesla Loll’s 4 Slat Adirondack – betterlifethrudesign.com

Křesla Loll’s 4 Slat Adirondack – betterlifethrudesign.com

Klasické křeslo H55 Easy

Nyní je čas na klasiku, kterou reprezentuje křeslo nazvané H55 Easy Chair. Pravděpodobně jej všichni znáte, nás ovšem zaujalo provedení od designéra, jenž se jmenuje Björn Hultén. Bytelnou konstrukci doplňuje dostatek látky tak, aby bylo křeslo dostatečně pohodlné. Jednoduché a přírodní barvy, tohle nám na zahradu bude určitě pasovat.

Křeslo H55 Easy – dwr.com

Křeslo H55 Easy – dwr.com

Komplikovaná židle Acapulco Lounge

Pokud ovšem hledáte něco, co by se na vaší zahradě opravdu vyjímalo, a máte rádi provokativní nábytek, našli něco, co vám bude jistě vyhovovat. Narazili jsme totiž na křeslo s názvem Acapulco Lounge Chair v černomodré barevné kombinaci, které díky své kovové konstrukci vypadá fantasticky. Navíc je cena celkem příjemná, stačí jen hledat.

Židle Acapulco Lounge – cb2.com

Židle Acapulco Lounge – cb2.com

Bílá křesla Taavi a Gladys

A vracíme se zpět k rovné linii, představíme vám totiž dvojici zahradních křesel Taavi a Gladys, které vytvořil designér David Salmela a použil na ně módní bílou barvu. Je jasné, že na normální sezení budou potřeba polštáře, ale i bez nich vypadají naprosto fenomenálně. Pro nás nejspíš dnešní vítěz, bohužel cena není tak přívětivá.

Křesla Taavi a Gladys – lolldesigns.com

Křesla Taavi a Gladys – lolldesigns.com

Úvodní foto: Lolldesigns.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS