9/8
Gracioso 2.0 od Acoustic Preference: Reproduktory kvalitního zvuku i krásy

Gracioso 2.0 od Acoustic Preference: Reproduktory kvalitního zvuku i krásy

9. srpna 2009 v 13.00, Bytové doplňky

Sponzorované odkazy:

Hudba je neoddělitelnou součástí našeho života. Provází nás při všech důležitých ceremoniích a poskytuje nám radost, relaxaci i poučení. Této skutečnosti si je vědoma i malá rodinná společnost Acoustic Preference ze slovinského Mariboru, jež právě uvedla na trh svůj nejnovější výtvor, soustavu reproduktorů Gracioso 2.0.

Hledáte-li maximálně přirozený zvuk a zároveň silný estetický účinek, odpovědí je právě řada Gracioso. Entusiasmus, to je základní vlastnost, kterou se výrobci tohoto zvukového systému vyznačují. Velký důraz byl kladen na to, aby si člověk užíval poslech jakékoli muziky, bez ohledu na konkrétní hudební žánry. To bylo možné naplnit pouze kombinací nejmodernějších zvukových technologií a kvalitního přírodního materiálu.

Na stavbu reproduktorů Gracioso 2.0 bylo použito nejkvalitnější americké a evropské dřevo stromů vlašského ořechu, jež napomohlo zmenšit vliv nechtěných vibrací na minimum. Zákazník si může vybírat ze dvou odstínových variant. Americký ořech je tmavší než evropský, který spíše vypadá načervenale než hnědě.

Všechny součástí reprosoustavy Gracioso 2.0 jsou vyráběny ručně, což zaručuje nejvyšší možnou kvalitu, a to jak zvuku, tak samotných těl reprobeden. Reproduktory Gracioso 2.0 svými kvalitami uchvátily jak muže, tak ženy. A co vy? Patříte také mezi ně?

Gracioso 2.0 od Acoustic Preference: Reproduktory kvalitního zvuku i krásy (http://www.homemag.cz)Gracioso 2.0 od Acoustic Preference: Reproduktory kvalitního zvuku i krásy (http://www.homemag.cz)Gracioso 2.0 od Acoustic Preference: Reproduktory kvalitního zvuku i krásy (http://www.homemag.cz)Gracioso 2.0 od Acoustic Preference: Reproduktory kvalitního zvuku i krásy (http://www.homemag.cz)Gracioso 2.0 od Acoustic Preference: Reproduktory kvalitního zvuku i krásy (http://www.homemag.cz)Gracioso 2.0 od Acoustic Preference: Reproduktory kvalitního zvuku i krásy (http://www.homemag.cz)Gracioso 2.0 od Acoustic Preference: Reproduktory kvalitního zvuku i krásy (http://www.homemag.cz)Gracioso 2.0 od Acoustic Preference: Reproduktory kvalitního zvuku i krásy (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.acoustic-preference.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS