23/10
Praktická elegance: Venkovní sprcha Cascade

Praktická elegance: Venkovní sprcha Cascade

23. října 2013 v 11.00, Bytové doplňky, Byty, Design, Domy, Koupelny, Vany a sprchové kouty, Zahradní nábytek

Sponzorované odkazy:

S venkovními sprchami se nejčastěji setkáte na mořských plážích nebo veřejných koupalištích. V současné době však již není žádný problém pořídit si svoji vlastní venkovní sprchu, kterou během horkých letních dní dobře využijete u svého venkovního bazénu, na terase nebo na zahradě.

Jaké jsou možnosti?

Pokud uvažujete o investici do venkovní sprchy, asi se nebudete poohlížet po velké sprše, ale vaše priority budou někde jinde. Jako ideální varianta se po všech stránkách jeví minimalistická venkovní sprcha Cascade od společnosti Tradewinds.

Tato sprcha v sobě kombinuje jednak elegantní a módní vzhled, tak ale také funkčnost.

Autor: Tradewinds

Autor: Tradewinds

Elegantní vzhled a kvalitní materiál

Venkovní sprcha Cascade je vyrobena z velmi kvalitních materiálů. Kombinace pozinkované oceli a akátového dřeva v sobě skrývá právě výše zmíněnou eleganci a funkčnost v jednom.

Velkou výhodou venkovní sprchy Cascade je nejen její elegantní vzhled, ale také její velmi dobrá skladnost a manipulovatelnost. Tělo sprchy se skládá z vertikální trubky, na které je umístěn jednoduchý regulátor tlaku vody. Z kratší horizontální trubky pak v širokém rozsahu tryská pramen vody, který v mnohém připomíná přírodní vodopád.

Náročnějšího uživatele jistě potěší také plocha na nohy, která je vyrobena z na dotek velice příjemného a komfortního akátového dřeva.

Autor: Tradewinds

Autor: Tradewinds

Instalace sprchy

Systém venkovní sprchy Cascade je velmi jednoduchý a s její instalací si poradí doslova každý. Sprcha obsahuje konektor, s jehož pomocí ji velmi jednoduše propojíte se zahradní hadicí, kterou přivádíte do zařízení vodu.

Jelikož je venkovní sprcha primárně určena k instalaci na otevřených prostranstvích, je třeba ocenit také to, že veškerý materiál je odolný vůči slunečním paprskům, takže ani po několika letech ustavičného používání nezjistíte na těle sprchy žádnou vadu na kráse.

Sprcha Cascade je dodávána v rozměrech 70×70×220 cm a váží 30 kilogramů.

Autor: Wicker Paradise

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS