15/3
Barevné nátěry na zdi / Tipy od designerů

Barevné nátěry na zdi / Tipy od designerů

15. března 2013 v 00.00, Design

Sponzorované odkazy:

V dnešním článku se vám budeme snažit pomoci s vymalováním pokojů, jestliže vás už nudí jednobarevné nátěry v jednotlivých místnostech a usuzujete, že by to chtělo změnu, ovšem nevíte kde začít a hledáte inspiraci, následující fotky se vám budou nepochybně hodit.

Proč jen jednobarevnou stěnu? Proč nevzít váleček a nepoužít trochu kreativity? Přesně to si řekli někteří významní bytoví designéři a my vám nyní přinášíme ukázku toho nejlepšího, co se za poslední týdny objevilo v designových domech a bytech. Na fotkách naleznete velmi zábavné a chytré malby, které prostory zpestří, a můžete si být jisti, že vaši návštěvu zaujmou a nezůstane bez pochvaly. Pro nás jednoznačně vede oranžová v kombinaci s bílou a dřevem.

Doufáme, že jsme vás alespoň trochu inspirovali a že nyní už alespoň prohlížíte zdi, které by bylo možné tímto způsobem zpestřit. Tak váleček do ruky a jde se na to, vždy se to dá přemalovat na původní barvu.

Barevné nátěry na zdi / Tipy od designerů  (http://www.homemag.cz)Barevné nátěry na zdi / Tipy od designerů  (http://www.homemag.cz)Barevné nátěry na zdi / Tipy od designerů  (http://www.homemag.cz)Barevné nátěry na zdi / Tipy od designerů  (http://www.homemag.cz)

zdroj: betterlivingthrou­ghdesign.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS