18/11
Židle Enignum, to je okázalá abstrakce!

Židle Enignum, to je okázalá abstrakce!

18. listopadu 2011 v 00.00, Nábytek, Židle

Sponzorované odkazy:

Židle Enignum od Josepha Walshe ukazují vývoj designu kráčejícího cestou fantasy a uměleckého směru.

Charakteristickými prvky kolekce židlí Enignum jsou atypicky provedené konstrukce ve tvaru abstraktního zvlnění. Konstrukce židlí je vyrobena z tenkých proužků dřeva, kombinovaných s jemným hedvábím v měděném odstínu. Luxusní a kvalitní materiály dodávají židlím Enignum nepřekonatelný, moderní design.

Název Enignum, kterým jsou židle souhrnně pojmenovány, pochází z latinského slova Enigma – tajemství a Lignum – dřevo. Shrnutí série/kolekce může být chápáno slovy autora: „tajemství spočívá ve složení materiálu“.

Kolekce celkem zahrnuje šest unikátních kusů židlí, které se od sebe liší tvarem, ale zachovávají ladný styl. Rozměry činí 770×900×650 mm.

Židle Enignum, to je okázalá abstrakce! (http://www.homemag.cz)Židle Enignum, to je okázalá abstrakce! (http://www.homemag.cz)Židle Enignum, to je okázalá abstrakce! (http://www.homemag.cz)Židle Enignum, to je okázalá abstrakce! (http://www.homemag.cz)Židle Enignum, to je okázalá abstrakce! (http://www.homemag.cz)Židle Enignum, to je okázalá abstrakce! (http://www.homemag.cz)Židle Enignum, to je okázalá abstrakce! (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.josephwalshstudio.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS